Dlaczego warto kupować używane kompresory?


Opis

Sprężarki i kompresory od wielu lat używane są w różnych warsztatach, jak również w zakładach przemysłowych. Najczęściej wykorzystują sprężone powietrze, choć zdarza się, że są to także inne gazy. Dzięki nim można z łatwością wykonać wiele skomplikowanych prac. Sprężarki są wręcz niezbędne do działania wielu urządzeń, w tym domowych, kompresor zaś napędza wiele różnych narzędzi. Nic zatem dziwnego, że są to maszyny poszukiwane. Nie są one tanie i nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na nowe urządzenie, dlatego przedsiębiorstwo Używane Kompresory ma w ofercie wiele rodzajów sprężarek i kompresorów pochodzących z rynku wtórnego, w 100% sprawnych, niezawodnych i gwarantujących wieloletnią, bezproblemową pracę.

Klienci decydujący się na używane kompresory od tego dystrybutora mogą mieć pewność, że zostały one dokładnie przetestowane zanim trafiły do sprzedaży. Podczas precyzyjnego przeglądu wszystkie części, wyglądające na wyeksploatowane czy uszkodzone, zostały wymienione, aby przyszły nabywca otrzymał urządzenie gotowe do pracy. Atutem tego sprzętu jest atrakcyjna cena, która jest odwrotnie proporcjonalna do jakości tego sprzętu. 

Dzięki decyzji o zakupie używanej maszyny można wiele zaoszczędzić, mając do dyspozycji urządzenie od najlepszego, europejskiego producenta. Firma ta zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale też fachowym doradztwem, dlatego każdy klient może liczyć na to, że jej specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego kompresora do faktycznych potrzeb. W razie pytań można zwrócić się do personelu firmy, który chętnie na nie odpowie i pomoże w określeniu parametrów urządzenia, aby dostosować je do specyfiki działalności.

Asortyment obejmuje kompresory śrubowe, łopatkowe i tłokowe, a każdy z nich jest nieco inny i ma inne zastosowanie.

  • Kompresory śrubowe idealnie sprawdzają się w przemyśle i w transporcie. Ich praca jest cicha, o niskim poziomie wibracji. Mogą pracować przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Są też energooszczędne i wydajne.
  • Kompresory łopatkowe są niezwykle trwałe dzięki prostej konstrukcji. Generują niewiele hałasu podczas pracy, dlatego mogą pracować wewnątrz budynków.
  • Kompresory tłokowe mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Są wykorzystywane do średnich i wysokich ciśnień, dlatego chętnie nabywa się je do zakładów produkcyjnych i warsztatów samochodowych. 

Dodano: 2022-05-05

Źródło:
https://uzywane-kompresory.pl/


Autor: Nikodem Górski


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Używane Kompresory

Telefon: 883 252 909

WWW: https://uzywane-kompresory.pl

Miejscowość: Dębica

Adres: Drogowców 7

Kod pocztowy: 39-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Pianfol Sp. z o. o.

Jeśli działasz w branży logistycznej lub produkcyjnej i handlowej, przez co interesują Cię sposoby zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniami mechanicznymi, to sprawd

TGK serwis

Profesjonalny serwis kotłów, którego witryna internetowa to tgkserwis.pl, zapewnia swoim klientom usługi najwyższej jakości, działa na rynku od wielu lat. W ofercie znaleźć można bardzo w

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

Coraz więcej lekarzy stomatologów, nawet tych pracujących na etacie w przychodniach dentystycznych i klinikach, chętnie podejmuje także własną, dodatkową działalność, otwierając prywatn

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.