Waga Łucznik BS-11B - pomoc w kontroli masy ciała


Opis

Dobrej jakości waga jest niezbędnym wyposażeniem każdej łazienki, szczególnie u osób, które są na diecie odchudzającej lub redukcyjnej. Pozwala na bieżąco monitorować sukcesy w osiąganiu wymarzonej masy ciała. Jednocześnie wskazuje momenty, kiedy jadłospis był zbyt kaloryczny, a poziom aktywności fizycznej za mały w stosunku do potrzeb organizmu, który pragnie schudnąć. 

Warto wybrać model, który umożliwia szybki, wiarygodny pomiar wagi. Polecaną opcją jest elektroniczna waga "Łucznik"BS-11B,  dostępna w ofercie na stronie internetowej szyciewdomu.pl. Wyświetla wynik według trzech jednostek wagi (kilogramów, funtów i cetnarów), wskazuje też poziom masy mięśniowej i tłuszczowej w organizmie, co jest także bardzo istotne dla osób na diecie.

Wiele osób uznaje urządzenie do mierzenia masy ciała za świetny motywator. Ubywające lub zwyżkujące wartości podczas każdego ważenia skutecznie zachęcają do podjęcia dodatkowego wysiłku na siłowni lub domowej bieżni. Osiągane podczas odchudzania rezultaty widoczne na skali są personalnym sukcesem, nierzadko trudnym do realizacji i czasochłonnym. Tym bardziej cieszą i dają mnóstwo satysfakcji z osiągniętego sukcesu. 

Dostawca również zadbał, by wspomniany model był nie tylko funkcjonalny, ale również ładnie się prezentował. Waga została wykonana z wytrzymałego, hartowanego szkła. Jego powierzchnia jest gładka, więc nietrudno utrzymać ją w czystości. Produkt jest dostępny w uniwersalnym, stonowanym kolorze, dzięki czemu pasuje do każdej przestrzeni, bez względu na zastosowany w niej wystrój. Doskonale komponuje się z płytkami i innymi chromowanymi lub szklanymi akcesoriami i wyposażeniem w łazience. Nie zajmuje również dużo miejsca. Waga jest płaska, więc można ją bez problemu wsunąć pod szafkę i wyjąć, kiedy jest taka potrzeba. 

Dużym plusem jest zasilanie na baterię, nie na kabel. Nie trzeba się martwić o dostęp do gniazdka elektrycznego, czy też korzystać z przedłużacza. Dzięki temu waga jest mobilna, można ją przenosić do każdego pomieszczenia, jeśli tylko jest taka konieczność. Jeszcze nie tak dawno temu waga wręczana jako prezent była pewnego rodzaju afrontem, sugerującym, że obdarowany powinien zacząć się odchudzać. Dziś jest to podarek chętnie widziany jako przydatna rzecz dawana chociażby z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania.

Dodano: 2021-10-18

Źródło:
https://www.szyciewdomu.pl/pl/p/Elektroniczna-wielofunkcyjna-waga-lazienkowa-Lucznik-BS-11B/1609


Autor: Małgorzata Piotrowska


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Szyciewdomu.pl

Telefon: 798 501 160

WWW: https://www.szyciewdomu.pl

Miejscowość: Wołomin

Adres: Aleja Niepodległości 54a

Kod pocztowy: 05-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Geoscanners Polska to jedna z wiodących firm, które trudnią się na naszym rynku badaniami georadarowymi. Do realizacji swoich obowiązkó

Przedwczesny wytrysk ranking

Problem przedwczesnego wytrysku oraz słabej erekcji dotyczy wielu mężczyzn niezależnie od wieku. Producenci leków i suplementów diety od wielu lat wprowadzają na rynek produkty,

Polski Materac

Nasz tryb życia często jest wręcz niepokojąco szybki - jemy w biegu, nie dbamy o jakość swojego snu, w niedbały sposób dobieramy przedmioty codziennego użytku, nie zastanawiając si�

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.