Apteka czynna całą dobę


Opis

Nagły, ostry ból zęba w środku nocy, niespodziewane zatrucie egzotyczną potrawą - i wszystkie dolegliwości, jakie zwykle się z tym wiążą - czy wreszcie brak czasu na wizytę u internisty, gdy złapie nas grypa... W tych wszystkich sytuacjach apteka, czynna całą dobę, jest pomocna. Warto wybierać takie spośród nich, które zatrudniają farmaceutów, mogących wykazać się co najmniej kilkuletnim stażem pracy – dzięki temu będziemy mieć szansę na konsultację, choćby odnośnie tańszych odpowiedników przepisanych nam leków.

w rejonie Pragi Północ działa dobrze zaopatrzona apteka całodobowa – zlokalizowana przy ulicy Namysłowskiej 21. Dojazd nie powinien stwarzać kłopotów, zarówno klientom, którzy są zmotoryzowani, jak również wszystkim, którzy są zdani na komunikację miejską. Apteka Namysłowska mieści się  niedaleko od stołecznego ZOO - dosłownie jeden przystanek tramwajowy dalej w kierunku wschodnim.

Apteka całodobowa w Warszawie może być udanym pomysłem na własny biznes. Założyciele wspomnianej placówki przygotowali ofertę wielu lekarstw, jak również innych, przydatnych potencjalnym gościom, wyrobów, na które składają się takie kategorie produktów:

  • farmaceutyczne;
  • medyczne;
  • dermokosmetyczne;
  • opatrunkowe;
  • higieniczne.

Ważną częścią propozycji jest również wariant, z którego wielu leczących się warszawiaków musi od czasu do czasu korzystać – czyli leki wyrabiane na zamówienie. Najczęściej, są to różnego typu maści, które (ze względu na swój skład) nie mogą być długo przechowywane. Omawiana apteka całodobowa w Warszawie zatrudnia wielu doświadczonych farmaceutów.

Nieco ustronna lokalizacja nie jest wadą tej placówki. Niższe koszty, związane z utrzymaniem lokalu, wymiernie przekładają się na ceny lekarstw i innych typów asortymentu. Warto mieć świadomość, że jest to jedna z aptek, które oferują swoim klientom stosunkowo przystępne ceny. Będzie to istotne szczególnie dla wszystkich emerytów i rencistów, którzy – jak wiadomo – stanowią zdecydowaną większość pacjentów dzisiejszych szpitali oraz przychodni, działających w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Dodano: 2019-02-15

Źródło:
http://aptekanamyslowska.pl/
https://www.apteka-melissa.pl/

Autor: Jerzy Dąbrowski


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Solispharm Sp. z o. o.

Telefon: 22 618 52 14

WWW: http://aptekanamyslowska.pl/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Namysłowska 21

Kod pocztowy: 03-456

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Geoscanners Polska to jedna z wiodących firm, które trudnią się na naszym rynku badaniami georadarowymi. Do realizacji swoich obowiązkó

Przedwczesny wytrysk ranking

Problem przedwczesnego wytrysku oraz słabej erekcji dotyczy wielu mężczyzn niezależnie od wieku. Producenci leków i suplementów diety od wielu lat wprowadzają na rynek produkty,

Polski Materac

Nasz tryb życia często jest wręcz niepokojąco szybki - jemy w biegu, nie dbamy o jakość swojego snu, w niedbały sposób dobieramy przedmioty codziennego użytku, nie zastanawiając si�

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.