Hotel dla kotów


Opis

Wyjazd w delegację lub na wakacje i pozostawienie kota na kilka lub kilkanaście dni to ogromny stres dla zwierzęcia oraz z pewnością również dla jego opiekuna. Co zrobić w takiej sytuacji?

Profesjonalny hotel dla kotów zapewni pupilowi najlepsze warunki, zadba o jego bezpieczeństwo i dostarczy rozrywki podczas nieobecności właściciela. Dobrym wyborem dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm jest skorzystania z usług renomowanego hotelu Purrfect Koci Hotel.

Pracownicy mają dużą wiedzę na temat zachowania zwierząt, wiedzą, w jaki sposób obniżyć poziom stresu związanego z nowym miejsce. Warto podkreślić, że zwierzęta są cały czas nadzorowane przez opiekuna, który dba o ich potrzeby i zapewnia rozrywkę.

Pokoje dla kotów są wyposażone w:

  • kuwetę,

  • drapak,

  • dwa legowiska,

  • miseczki na karmę oraz wodę.

Po wstępnej aklimatyzacji koty są wpuszczane do wspólnego pokoju. W zależności od części hotelu, w której się znajdą, jest to pokoik z oknem lub osiatkowany balkon. W pokoju zabaw mają do dyspozycji różnego typu półki, akcesoria, zakamarki do eksploracji. Ze względu na to, że niektóre koty mogą być agresywne dla nieznajomych zwierząt, podopieczni są wypuszczane osobno. Nie dotyczy to oczywiście kotów mieszkających razem, spokrewnionych.

Obsługa jest gotowa udzielić właścicielom zwierząt porad dotyczących tego, jakie akcesoria dla kota zabrać. Hotel rekomenduje dostarczenie ulubionej karmy oraz żwirku. Pozwala to na szybką aklimatyzację pupila. Pracownicy mogą karmić kota według schematu przygotowanego przez właściciela. Poza tym klient może również przygotować listę zabaw, czy typowy plan dnia kota.

Osoby, które chcą skorzystać z wyżywienia hotelowego, mogą sprawdzić cenę na stronie internetowej. Hotel dysponuje wysokiej klasy karmą suchą Purizon lub inną bezzbożową oraz karmą mokrą marki Feringa, Mac’s lub Animonda Carny.

Należy podkreślić, że właściciel kota musi podpisać umowę potwierdzającą powierzenie kota pod opiekę hotelu. Zawiera ona aktualny cennik, na podstawie którego tworzony jest kosztorys.

Wybór tej firmy to strzał w dziesiątkę.

Dodano: 2020-10-30

Źródło:
http://hotel.purrfect.pl/


Autor: Katarzyna Kubiak


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Purrfect Koci Hotel

Telefon: 790597333

WWW: http://hotel.purrfect.pl/

Miejscowość: Luboń

Adres: Paderewskiego 17

Kod pocztowy: 62-030

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Wiele osób marzy o tym, żeby mieć piękny taras, na którym będą mogli latem wypić kawę czy poczytać książki. Jak wybrać odpowiedni materiał na taras? Czym kierować się pr

Kaskada Hotel&Restauracja

Czasami chciałoby się uciec od rzeczywistości i spędzić czas z dala od domu. Niestety, nie zawsze ma się do tego możliwość. Można jednak zaprosić kogoś bliskiego i tym samym spędzić r

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Duże miasta obecnie coraz częściej muszą zmierzyć się z poważnym problemem, jakimi są niebotyczne korki pojawiające się już nie tylko w centrach miasta. Bez wątpienia w Polsce można be

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.