https://pogotowiecateringowe.com.pl - Tani catering lublin

Opis

Nie każdy musi mieć talent kulinarny, ale kiedy zaprasza się gości na przyjęcie, to warto przygotować naprawdę wyjątkowe menu. Rekomendowana firma chętnie pomoże wszystkim zainteresowanym. Ma ona swoją siedzibę w Lublinie i oferuje tani catering. Na stronie pogotowiecateringowe.com.pl można zapoznać się z bogatą ofertą dań. To propozycja na różne okazje zarówno rodzinne, jak i biznesowe.

Wbrew pozorom najtrudniejsza nie jest wcale obsługa wielkich przyjęć i gali, gdzie jest zaproszonych mnóstwo znanych osobistości. Przygotowanie potraw na uroczystości familijne stanowi dla każdego szefa kuchni większe wyzwanie. Jak to możliwe? Na chrzcinach, okrągłych urodzinach czy rocznicach ślubu zbiera się zazwyczaj cała rodzina – od najmłodszych do najstarszych. Trzeba więc tak ułożyć jadłospis, aby każdy znalazł coś dla siebie! Poza trzema wariantami standardowego cateringu, pracownicy oferują też wiele opcji dodatkowych, takich jak:

  • szwedzki stół,
  • regionalne przysmaki,
  • potrawy z grilla,
  • kącik z deserami,
  • tace wegetariańskie i wiejskie.

Wszystkie propozycje cateringu wraz z pakietami dodatkowymi znajdują się na firmowej stronie. Można je pobrać w formie plików PDF. Warto je przejrzeć i ewentualnie zgłosić własne uwagi. Pracownicy firmy postarają się je uwzględnić.

Rekomendowana spółka każde menu dopracowuje w najdrobniejszym szczególe - pomagają w tym doświadczeni kucharze. Do przyrządzania potraw używają wyłącznie świeżych produktów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Poza dowozem zamówionego przez klienta cateringu pracownicy mogą zająć się obsługą całej imprezy niezależnie od jej rangi. Każdy, kogo interesuje taka opcja, powinien wybrać usługi premium. Dostarczone jedzenie może być wyłożone na tradycyjnych półmiskach i naczyniach lub tych jednorazowych. Nie oznacza to jednak konieczności korzystania z akcesoriów plastikowych. W propozycji są zastawy biodegradowalne. Jest to opcja nieco droższa, ale z pewnością warta swojej ceny. Osoby zamawiający jedzenie z dowozem, mają możliwość skorzystania także z usług  wypożyczalni gastronomicznej.

Dodano: 2020-11-07

Źródło:
https://pogotowiecateringowe.com.pl/


Autor: Eryk Sobczak


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

POGOTOWIE CATERINGOWE s.c.

Telefon: 609 606 239

WWW: https://pogotowiecateringowe.com.pl

Miejscowość: Ciecierzyn

Adres: Elizówka 65

Kod pocztowy: 21-003

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Lemax

Wyspecjalizowane w bezpiecznej dezynfekcji przedsiębiorstwo Lemax ma swoją siedzibę w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), działa jednak w całym regionie. Stosowana metoda, oprócz tego, ż

merg.pl

Wesele to jedna z ważniejszych okazji w życiu każdego człowieka. Szczególnie na takie przyjęcia szykują się oczywiście kobiety. Jest to dla nich czas, kiedy mogą wystąpić w wyjątkowej

Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

Niemieckie miasta wiele oferują, zarówno turystom, jak i osobom chcącym podjąć dobrze płatną pracę, dlatego wiele osób z Polski do nich wyrusza, a do wyboru mają różne środki komunikac

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.