Transport kolejowy z chin do łodzi • https://pmlog.pl/pl

Opis

Handel międzynarodowy dla wielu przedsiębiorców jest sposobem na prężne działanie ich własnych biznesów. Sprowadzanie rozmaitych towarów spoza Unii Europejskiej jest obecnie w pełni możliwe i coraz bardziej dostępne.

Usługami tego rodzaju zajmuje się firma PMLOG, która swoim klientom proponuje, między innymi, transport kolejowy z Chin do Łodzi. W ten sposób można sprowadzić dowolne produkty, bez obawy o ich uszkodzenie lub zaginięcie. Możliwe jest wynajęcie całego kontenera lub zakup drobnicy, której dostawa nie generuje wysokich kosztów.

Jedna z podstawowych zalet transportu pociągiem to fakt, iż cena za taką usługę jest znacząco niższa, niż w przypadku samolotu. Z kolei w porównaniu ze statkiem, czas dostawy skraca się wyraźnie (właściciele firmy wskazują, iż średnio import towarów z Chin zajmuje pociągowi od około dziesięciu, do czternastu dni).

Na stronie internetowej usługodawcy wyszczególniono także wszystkie dokumenty, o które zamawiający powinien zadbać. Są nimi:

  • lista załadunkowa (na niej powinien znaleźć się wykaz dotyczący tego, jakie towary i w jakiej ilości są przewożone),
  • deklaracja zgodności CE (związana jest z bezpieczeństwem ludzi i środowiska),
  • odpowiedni list przewozowy,
  • świadectwo pochodzenia poszczególnych towarów.

Warto zaznaczyć także, iż firma oferuje swoim klientom kompleksową pomoc w zdobywaniu, przygotowywaniu i opracowywaniu dokumentacji. Można umówić się na konsultację i zadać wszystkie nurtujące pytania.

Istotną kwestią są także koszta. Świadczeniodawca nie podaje jednego, ogólnodostępnego cennika. Wszystko bowiem zależy od tego, skąd dokładnie ma być sprowadzony towar, jaka jest jego wartość i ilość. Trzeba zatem do każdej sprawy podejść w pełni indywidualnie i wszystko ustalić osobiście.

Pomocny na etapie planowania może okazać się specjalny kalkulator, który również można znaleźć pod wyżej wskazanym adresem. Należy wpisać w nim następujące dane dotyczące towaru:

  • wielkość ładunku,
  • objętość w metrach sześciennych,
  • waga w kilogramach,
  • adres podjęcia,
  • adres rozładunku,
  • adres e-mail, na który ma zostać przesłana wstępna wycena.

 

Dodano: 2020-09-25

Źródło:
https://pmlog.pl/pl/transport-z-chin/transport-kolejowy-z-chin-do-lodzi


Autor: Robert Wójcik


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

Telefon: 600 334 298

WWW: https://pmlog.pl/pl

Miejscowość: Pruszcz Gdański

Adres: Chopina 7c

Kod pocztowy: 83-000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

DOWAN Sp. z o.o.

Kilka kawałków drewna połączonych ze sobą za pomocą trzciny bądź sznurka. Tak kiedyś wyglądały nosze transportowe. Co ciekawe, służyły nie tylko do przemieszczania rannych. Uży

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Plaże nad polskim Bałtykiem należą do najpiękniejszych w Europie. Są one szerokie i czyste, a atrakcji w miejscowościach turystycznych nie brakuje. Dodatkowo ka�

OL-FOL

Specjalnością firmy Ol-fol jest produkcja i dystrybucja wysokiej jakości materiałów opakowaniowych dla przedsiębiorców. Na przestrzeni lat producent zdobył uznanie przedstawicieli wielu ró

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.