Centrum konferencyjne Katowice - http://moniuszki7.pl/


Opis

Przedsiębiorcy i osoby prowadzące firmy na terenie Katowic oraz w innych śląskich miastach, mają możliwość skorzystania z bardzo bogatej oferty, jaką przygotowało dla nich centrum konferencyjne z Katowic, moniuszki7.pl. Jest to sporych rozmiarów budynek, proponujący, między innymi, usługi takie jak:

  • wynajem sal konferencyjnych
  • wynajem powierzchni biurowych
  • sprzedaż wirtualnych adresów dla firm

Jeśli chodzi o sale konferencyjne, można rezerwować je na cały dzień. Aby mieć pewność, że wybrane pomieszczenie będzie dostępne danego dnia, należy dokonać rezerwacji, uiścić stosowne opłaty, oraz przesłać, wymagane przez właścicieli centrum, dokumenty i oświadczenia.

W przypadku chęci kupna wirtualnego adresu, czyli danych kontaktowych dla firmy, która nie potrzebuje fizycznej siedziby, jednakże niezbędny jest jej dobry adres, wystarczy skontaktować się z odpowiednimi osobami i ustalić szczegóły transakcji i współpracy.

W momencie, gdy w grę wchodzi wynajem powierzchni biurowych, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników i wytycznych. Po pierwsze, należy zastanowić się czy wynajem miałby być długo czy krótkoterminowy. W wypadku, gdy lokal potrzebny będzie na, nie więcej, niż pół roku, wskazane są następujące faktory:

  • miesięczna opłata za wynajęcie jednego pokoju to tysiąc złotych
  • miesięczna opłata za wynajęcie dwóch pokoi to dwa tysiące złotych

Do dyspozycji klientów jest siedem pięter powierzchni użytkowych. W grę wchodzi najem pojedynczych pokoi biurowych, a także całych kondygnacji, o powierzchni trzystu pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Aby dokonać takiego wynajmu, należy skontaktować się z osobami decyzyjnymi z centrum i w sposób indywidualny ustalić warunki współpracy.

Udogodnieniami dla wynajmujących i ich klientów, jest wygony parking przed budynkiem, bezproblemowy dostęp do internetu, klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach, nowoczesne wyposażenie. Niewątpliwym atutem jest także lokalizacja. Biurowiec znajduje się bowiem w samym centrum Katowic, co dla osób biznesu jest istotnym wyznacznikiem.

Dodano: 2019-02-05

Źródło:
https://moniuszki7.pl/


Autor: Sara Urbańska


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Moniuszki 7 Sp. z o. o.

Telefon: + 48 32 259 88 83

WWW: https://moniuszki7.pl/

Miejscowość: Katowice

Adres: Moniuszki 7

Kod pocztowy: 40-005

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Planując kompleksową renowację swoich starych mebli z obiciem lub wymianę różnych jego elementów, należy przede wszystkim znaleźć dobrego specjalist

Iluzjonista Konrad Mościński

Urodziny to okazja do świętowania dla każdego. Szczególnie hucznie i kolorowo obchodzą je zwykle najmłodsi. Jest to dla nich niepowtarzalna okazja do beztroskiej zabawy z przyjaci&oacut

Optyk Rozmus Eye Care

Duże oczy są symbolem zdrowia, piękna i młodości. W teorii, w praktyce duże oczy, z podłużną pionową albo poprzeczną źrenicą, z kolorowymi okręgami albo różnobarwnymi plamami,

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.