Kwiaty Online


Opis

Bierzesz udział w uroczystości zaślubin kogoś z przyjaciół, przygotowujesz się do wyjścia na przyjęcie urodzinowe czy imieniny i nie masz czasu pójść do kwiaciarni po kwiaty? To już nie problem, gdyż od dawna istnieje możliwość zamówienia wiązanki przez Internet, która za niewielką opłatą zostanie Ci dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres lub też możesz ją odebrać sama w dogodnym dla Ciebie czasie.

Jeśli chcesz zamówić kwiaty online w Łodzi, powinnaś skorzystać ze strony kwiatemmalowane.pl, należącej do kwiaciarni o tej samej nazwie. Kwiaciarnia ta jest gwarancją rzetelnej usługi, z której z pewnością będziesz zadowolona, gdyż wykorzystywane przez nią do robienia bukietów kwiaty i dodatki roślinne są zawsze świeże, a jej pracownicy dołożą wszelkich starań, aby bukiet był małym dziełem sztuki. Każda wiązanka jest wyjątkowa, gdyż niesie z sobą jakieś przesłanie dzięki użytym do niej kwiatom i dodatkom. Nie bez znaczenia jest także fakt, że tworząca ją osoba posiada ogromną wiedzę florystyczną i bogate doświadczenie.

Sporą wagę przykłada się tutaj także do wymagań klientów, którzy mają różne gusty i upodobania. Na życzenie zamawiającego osoba tworząca wiązankę może skopiować bukiet z wysłanego do kwiaciarni zdjęcia, jednakże większość klientów korzysta z opcji wyboru odpowiedniej kompozycji z bogatej oferty przykładowych wiązanek. Jest to o tyle wygodne, że są one pogrupowane tematycznie, więc nawet niedecydowani z łatwością wybiorą kompozycję kwiatową odpowiednią do okoliczności i zgodną z najnowszymi trendami w tej dziedzinie.

Pracownicy kwiaciarni starają się, aby ich wiedza zawodowa była stale uaktualniana i dlatego biorą udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach zawodowych, jak również w pokazach florystycznych. Ich praca to prawdziwa pasja, która zrodziła się z miłości do kwiatów.

Jeśli zatem nie chcesz tracić czasu na czekanie na bukiet w sklepie stacjonarnym, zaufaj kwiaciarni Kwiatem Malowane i zadzwoń lub wyślij maila, a po ustaleniu Twoich preferencji otrzymasz wiadomość z wyceną. Zapłacisz jedynie za bukiet i dostawę, a jeśli koszt wiązanki wyniesie 150 zł lub więcej, dostawę otrzymasz gratis.

Dodano: 2018-11-14

Źródło:Autor: Jerzy Dąbrowski


Dodaj komentarz


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Karina Adamska napisał:
Ja jestem świadkową u swojej koleżanki. I właśnie szukam ciekawej wiązanki ślubnej. A widzę, że kwiaciarnia "Kwiatem Malowane" jest bardzo interesującym przedsiębiorstwem.
Ocena: 3
Social:

Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Telefon: +48 42 67 01 444

WWW: http://kwiatemmalowane.pl

Miejscowość: Łódź

Adres: Czarnkowska 2

Kod pocztowy: 91-013

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Iluzjonista Maciej Pol

Iluzjonizm przechodzi współcześnie swego rodzaju metamorfozę, gdyż tradycyjne sztuczki magiczne ewoluują w nim w swoiste spektakle iluzjonistyczne, projektowane w celu zachwycenia publi

Metropolis Krzysztof Bugaj

Wypożyczalnie aut dają wiele możliwości i to nie tylko klientom prywatnym, ale także firmom. Wyobraź sobie następującą sytuację. Otóż wybierasz na

AMW Logistics

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na ekspansję na rynki zagraniczne, powinni przede wszystkim skupić się na wyborze doświadczonego partnera z branży spedycyjnej. To bardzo ważne, aby po

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.