Magik na urodziny


Opis

Urodziny to okazja do świętowania dla każdego. Szczególnie hucznie i kolorowo obchodzą je zwykle najmłodsi. Jest to dla nich niepowtarzalna okazja do beztroskiej zabawy z przyjaciółmi, zebraniu niemałej kolekcji urodzinowych prezentów i przywilejów.

Bardzo popularne w ostatnich latach stały się tematyczne imprezy urodzinowe dla dzieci. Rodzice organizują swym pociechom przyjęcia, bazujące na konkretnym motywie przewodnim. Dodatkowo, nierzadko przygotowywane są,tak zwane, atrakcje niespodzianki. Mogą to być rozmaite warsztaty, występy i pokazy. Niezwykle entuzjastycznie odbierane przez najmłodszych są pokazy iluzji. Wynajęty magik na urodziny może sprawić, że zarówno jubilat, jak i wszyscy jego goście, wpadną w istny zachwyt.

Na terenie Śląska, usługi tego typu świadczy doświadczony i kochający iluzję, Konrad Mościński. Mężczyzna może pochwalić się sześcioma intensywnymi latami w tym właśnie zawodzie. Ma niemałe doświadczenie sceniczne. Miał nawet okazję zaprezentować się na deskach warszawskiego Teatru Wielkiego.

Urodzinowe pokazy iluzji dla najmłodszych, jakie organizuje, charakteryzują się bogactwem atrakcji. Dzięki kompleksowemu przygotowaniu, bogatemu w rekwizyty i gadżety oraz własnej scenografii i ścieżce dźwiękowej, występy pochłaniają dzieci bez reszty. Każdy występ zamyka się w granicach trzydziestu minut. Jest to idealną długością dla, często niecierpliwych, młodych osób.

Podczas pokazów, Konrad angażuje dzieci w to, co robi. W przypadku urodzin, najczęściej na swojego asystenta wybiera właśnie jubilata. Daje to możliwość niezapomnianej zabawy.

Aby zobaczyć, jak wyglądają jego usługi w praktyce, można odwiedzić stronę internetową, pokazy-iluzji.pl i obejrzeć nagrania z występów magika. Chcąc porozmawiać o wolnych terminach, cenach usług i wszystkich innych istotnych szczegółach, można kontaktować się z usługodawcą przez telefon, e-mail lub specjalnie przygotowany formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej. Wszystko jest bowiem dopasowywane do konkretnego klienta. 

Dodano: 2018-12-26

Źródło:Autor: Jerzy Dąbrowski


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Iluzjonista Konrad Mościński

Telefon: 501 812 734

WWW: https://pokazy-iluzji.pl/

Miejscowość: Sosnowiec

Adres: Jana Kiepury 25

Kod pocztowy: 41-209

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Planując kompleksową renowację swoich starych mebli z obiciem lub wymianę różnych jego elementów, należy przede wszystkim znaleźć dobrego specjalist

Moniuszki 7 Sp. z o. o.

Przedsiębiorcy i osoby prowadzące firmy na terenie Katowic oraz w innych śląskich miastach, mają możliwość skorzystania z bardzo bogatej oferty, jaką przygotowało dla nich centrum konfere

Optyk Rozmus Eye Care

Duże oczy są symbolem zdrowia, piękna i młodości. W teorii, w praktyce duże oczy, z podłużną pionową albo poprzeczną źrenicą, z kolorowymi okręgami albo różnobarwnymi plamami,

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.