http://www.dwdanusia.pl/ • Zielona szkoła Jastrzębia Góra


Opis

Plaże nad polskim Bałtykiem należą do najpiękniejszych w Europie. Są one szerokie i czyste, a atrakcji w miejscowościach turystycznych nie brakuje. Dodatkowo każdy pobyt nad morzem korzystnie wpływa na zdrowie i to niezależnie od pory roku czy aury. Interesują Państwa wczasy rodzinne z wyżywieniem, a może weekend lub zielona szkoła w Jastrzębiej Górze? Rekomendowany dom wczasowy zaprasza chętnych na dwdanusia.pl. Tam można zapoznać się, m.in. z kalendarzem dostępnych miejsc oraz warunkami rezerwacji. Zielone szkoły odbywają się zazwyczaj pod koniec roku szkolnego, tzn. w maju i czerwcu albo na początku roku szkolnego, czyli we wrześniu. Jest to przed lub po sezonie, więc ceny są atrakcyjniejsze niż w sezonie. Ceny za każdym razem ustalane są indywidualnie i zależą, m.in. od:

 • ilości uczestników zielonej szkoły,
 • okresu, na jaki zarezerwuje się ośrodek,
 • wybranego programu rozrywkowego.

Dom wczasowy położony jest  ok. 250 m od plaży. Do dyspozycji uczestników są pokoje 1,2,3 i 4-osobowe. Niektóre pokoje mają balkony, z których można podziwiać piękny krajobraz nadmorski. Można zamówić pobyt wraz z wyżywieniem. Wyżywienie może obejmować od 1 do 4 posiłków dziennie. Co ważne, w ofercie są także suche prowianty w razie wyjazdów. Okolice Jastrzębskiej Góry są przepiękne. Godne polecenia są, m.in. takie ośrodki i zabytki jak:

 1. Latarnia Morska w Rozewiu,
 2. Muzeum Motyli we Władysławowie,
 3. Muzeum Kocham Bałtyk,
 4. Muzeum MDLOT,
 5. Stary Rynek w Pucku i Muzeum Ziemi Puckiej
 6. Kaszubska Jerozolima.

To zaledwie fragment bogatej oferty okolicznych zabytków oraz ciekawostek regionu. Wszędzie można dojechać autokarem. Organizatorzy polecają także różne atrakcje i rozrywki dla dzieci w domu wczasowym. Są to, m.in.:

 • dyskoteki z napojami i pizzą,
 • animacje dostosowane do wieku dzieci,
 • a także ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Na terenie ośrodka jest plac zabaw dla dzieci. W programie są też zaplanowane mecze siatkówki. Właściciele ośrodka organizują dla dzieci i młodzieży ciekawe wieczory z Gawędziarzem Kaszubem.

Wszyscy, którzy są zainteresowani ceną pobytu w ośrodku, powinni zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy, w którym trzeba podać, m.in. termin pobytu i ilość osób, a także wiek dzieci.

Dodano: 2019-12-06

Źródło:
http://www.dwdanusia.pl/sub,pl,grupy-organizowane--zielone-szkoly.html


Autor: Karina Czerwińska


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Telefon: 58 7744775

WWW: http://www.dwdanusia.pl/

Miejscowość: Jastrzębia Góra

Adres: Górna 3

Kod pocztowy: 84-104

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

DOWAN Sp. z o.o.

Kilka kawałków drewna połączonych ze sobą za pomocą trzciny bądź sznurka. Tak kiedyś wyglądały nosze transportowe. Co ciekawe, służyły nie tylko do przemieszczania rannych. Uży

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

Handel międzynarodowy dla wielu przedsiębiorców jest sposobem na prężne działanie ich własnych biznesów. Sprowadzanie rozmaitych towarów spoza Unii Europejskiej jest obecnie w pełni możl

OL-FOL

Specjalnością firmy Ol-fol jest produkcja i dystrybucja wysokiej jakości materiałów opakowaniowych dla przedsiębiorców. Na przestrzeni lat producent zdobył uznanie przedstawicieli wielu ró

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.