greenhouse-service.pl/zadaszenia-tarasu


Opis

Odkryty taras to niefunkcjonalne rozwiązanie. Jednak wiele osób nie wie, jaki rodzaj zadaszenia najlepiej wybrać. Państwa również dotyczy ten problem? Renomowany producent zadaszeń tarasowych i oranżerii zaprasza na swoją stronę greenhouse-service.pl. Zaprezentowano tam pełen katalog ciekawych rozwiązań, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jeśli dany taras czy balkon jest narażony na nadmierne nasłonecznienie, wówczas poleca się aluminiowe zadaszenie tarasu z lameli. Profile aluminiowe, na których wsparta jest cała konstrukcja, powodują, że jest ona:

  • lekka,
  • stabilna,
  • trwała.

Ten typ zadaszenia zapewnia także ochronę przed deszczem. Składając zamówienie, warto rozważyć dokupienie dodatkowego wyposażenia, np. oświetlenia typu Led albo ekranów przeciwwiatrowych.

Firma poleca zadaszenia standardowe V905 lub V908 z rynną. W katalogu są też dostępne modele z lekko cofniętym dachem i bez rynny – model V916C. Osoby zaś szukające zadaszeń w niepowtarzalnym klimacie powinny zainteresować się, m.in. modelami stylizowanymi na staroangielskie czy wiktoriańskie – model V918.

Jak widać, w bogatym katalogu produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Może być to zadaszenie o stałej konstrukcji bądź ruchome. W tej kategorii produktów polecane są zadaszenia zwijane albo rozsuwane.  Do wyboru jest też rodzaj sterowania - ręczne bądź elektryczne.

Ważny jest także fakt, że wszystkie konstrukcje, czy to balkonowe, czy tarasowe posiadają znak CE. Oznacza to, że przy ich produkcji zachowano międzynarodowe standardy. Dlatego zosty one dopuszczone do sprzedaży na terenie całej Unii Europejskiej. Potwierdzeniem jakości jest też to, że firma daje aż 12 lat gwarancji na profile aluminiowe.

Firma świadczy też szeroko rozumiane usługi serwisowe i monterskie. Na firmowej stronie można obejrzeć zdcia ze zrealizowanych inwestycji. Warto podkreślić, że nie to inwestycje wyłącznie krajowe. Firma z powodzeniem dzia też na terenie Skandynawii. Zresztą to właśnie tam pracownicy firmy zdobywali swoje doświadczenie o systemach szklarniowych. Dopiero później przenieśli je na grunt Polski.

Dodano: 2019-11-15

Źródło:
https://greenhouse-service.pl/zadaszenia-tarasu/
https://budujemydom.pl/wokol-domu/tarasy-i-balkony/a/22466-z-jakiego-materialu-wykonac-zadaszenie-tarasu
https://www.taniomania.pl/t/zadaszenia-tarasu

Autor: Nikodem Sokołowski


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Telefon: 504 130 489

WWW: https://greenhouse-service.pl/

Miejscowość: Lubliniec

Adres: Kasztanowa 12

Kod pocztowy: 42-700

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

FIRMY W OKOLICY

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Planując kompleksową renowację swoich starych mebli z obiciem lub wymianę różnych jego elementów, należy przede wszystkim znaleźć dobrego specjalist

Iluzjonista Konrad Mościński

Urodziny to okazja do świętowania dla każdego. Szczególnie hucznie i kolorowo obchodzą je zwykle najmłodsi. Jest to dla nich niepowtarzalna okazja do beztroskiej zabawy z przyjaci&oacut

Moniuszki 7 Sp. z o. o.

Przedsiębiorcy i osoby prowadzące firmy na terenie Katowic oraz w innych śląskich miastach, mają możliwość skorzystania z bardzo bogatej oferty, jaką przygotowało dla nich centrum konfere

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.