Kto w Krakowie przyjmuje zlecenia na druk banerów?


Opis

Nawet najlepszy produkt czy usługa nie zostaną zauważone, jeśli się ich nie wypromuje. Można to zrobić na wiele sposobów i wcale nie trzeba na taką akcję promocyjną wydawać kroci. Wystarczy dobry pomysł i stworzenie pliku graficznego, a następnie zlecenie nadruku na rozmaitych produktach, mających posłużyć na przykład jako drobne upominki. Mogą to być długopisy z logo, czapki, koszulki, kubki i wiele innych drobiazgów, ale muszą one być opatrzone stosownym, nawiązującym do firmy nadrukiem.

Od wielu lat klientów różnych branż obsługuje drukarnia Gomeo. Może się ona pochwalić świetnie wyszkoloną załogą i nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym działają urządzenia drukujące pochodzące od takich producentów jak Heidelberg czy Konica Minolta i wiele innych. W swoich pracach firma z Krakowa stosuje druk offsetowy i cyfrowy, dobierając odpowiedni rodzaj do wielkości zamówienia i rodzaju materiału, na jakim ma zostać wykonany. Dbając o zadowolenie klientów przedsiębiorstwo to zainwestowało w nowoczesne maszyny drukujące, pragnąc, aby efekt był dokładnie taki, jakiego spodziewa się zleceniodawca.

W asortymencie drukarni można znaleźć mnóstwo produktów na co dzień wzmacniających wizerunek firmy, wśród których wymienić należy:

  • eleganckie wizytówki,
  • papier firmowy,
  • katalogi,
  • koperty,
  • notesy

i wiele innych skutecznych artykułów promocyjnych. Można tam również zamówić reklamy wielkoformatowe, których zadaniem jest przyciąganie uwagi potencjalnych klientów i utrwalenie w ich pamięci nazwy marki czy kolorów, jakie znajdują się w jej logotypie. Należą do nich wszelkie plakaty wielkoformatowe, duże szyldy, bannery, siatki Mesh oraz billboardy. Nieocenione w tej funkcji są też gadżety, przedmioty, które obdarowane osoby zaniosą do domu, pracy czy szkoły. Mimo że nie ma na nich zbyt wiele miejsca na zadrukowanie, przyciągają wzrok, zachęcają do przeczytania nazwy, a o to przecież chodzi. 

Pragnąc złożyć zamówienie w tej drukarni na któryś z oferowanych materiałów promocyjnych, wystarczy go wybrać z katalogu, a następnie wgrać odpowiednio przygotowany plik z projektem nadruku. Informacje, jak powinien wyglądać taki plik i jak go przygotować, można znaleźć na podanej wyżej stronie. Przedsiębiorstwo to ceni sobie lojalność, dlatego klienci nawiązujący długofalową współpracę mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Dodano: 2021-12-30

Źródło:
https://www.gomeo.com.pl/


Autor: Nikodem Górski


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Gomeo

Telefon: 508 323 000

WWW: https://www.gomeo.com.pl/

Miejscowość: Kraków

Adres: Nowosądecka 74

Kod pocztowy: 30-683

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Obecnie serwisów świadczących usługi, takie jak naprawa lodówek gastronomicznych w Krakowie lub też innych miastach, jest naprawdę wiele, jednak nie każdy z nich zasługuje na z

Stachurski Przeprowadzki

Współcześnie coraz więcej osób przekonuje się do usług firm przeprowadzkowych, ponieważ ich przedstawiciele usprawniają organizację takiego przedsięwzięcia i czynią je mniej stresując

ERGODOM - Budowa domów

Popularna krakowska firma budowlana działająca pod nazwą ERGODOM oferuje klientom prywatnym oraz przedsiębiorcom (głównie inwestorom z branży) usługę kompleksowej budowy energooszczędnych

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.