CAMPERY ASONE - Wypożyczalnia camperów Warszawa


Opis

Planujesz już urlop? Nie lubisz wakacji w jednym miejscu? Wolisz podróżować i zwiedzać na własną rękę? Odwiedzić nowe miejsce możesz… kamperem. To pojazd, którym nie tylko będziesz się przemieszczał według własnego planu i własnej mapy, ale także tymczasowy dach nad głową. Zamiast rezerwować noclegi w obiektach turystycznych i wydawać na nie niemałe kwoty, masz swój dom na czterech kółkach. Możesz go zaparkować właściwie w każdym dowolnym miejscu – zarówno na terenie Polski, jak i w różnych zakątkach świata nie brakuje specjalnie wyznaczonych dla takich pojazdów parkingów.

Jeżeli chcesz swój plan wdrożyć w życie, wypożyczalnia camperów w Warszawie jest miejscem, do którego powinieneś jak najszybciej się udać. Znajdziesz tam pojazdy, dzięki którym spełnisz swoje marzenie. Każdy z nich jest kompletnie wyposażony, co oznacza, że ma kuchnię, sypialnię i łazienkę.

W zależności od wyboru modelu auta łóżko może być jedno, podwójne (małżeńskie) lub alternatywnie – dwa pojedyncze łóżka da się połączyć w jedno małżeńskie, a oprócz tego jest łóżko elektrycznie opuszczane podwójne i rozkładane pod nim pojedyncze. Drugi wariant jest przeznaczony dla 5-osobowej ekipy podróżujących.

 

Aby poznać szczegółowy regulamin i zobaczyć, jakie pojazdy są do wyboru, wystarczy wejść na stronę camperyasone.pl. Tam też znajdują się zdjęcia poszczególnych samochodów wraz z pełną specyfikacją. Warto zapoznać się również z regulaminem ich wynajmu, czyli jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wybrać się w podróż camperem.

Ponadto na stronie firmy wynajmującej dostępny jest cennik wypożyczenia pojazdów, z podziałem na sezon niski, średni i wysoki. Wydanie oraz zwrot pojazdu odbywają się w wypożyczalni kamperów w Warszawie. Z racji ograniczonej ilości modeli do wyboru, warto wcześniej zarezerwować sobie jeden z nich, jeśli zna się już datę urlopu.

Wyjazd takim pojazdem na wakacje nie komplikuje w żaden sposób zwiedzania na własną rękę. Praktycznie codziennie można być w innym miejscu. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby do campera zapakować ulubione rzeczy: rowery, wędki, sprzęt sportowy, aby połączyć wypoczynek z ulubioną aktywnością.

 

Dodano: 2019-05-13

Źródło:
https://camperyasone.pl/


Autor: Eryk Sobczak


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

CAMPERY ASONE

Telefon: +48 606 11 33 50

WWW: https://camperyasone.pl/

Miejscowość: Warszawa

Adres: Poprawna 127

Kod pocztowy: 03-984

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Geoscanners Polska to jedna z wiodących firm, które trudnią się na naszym rynku badaniami georadarowymi. Do realizacji swoich obowiązkó

Przedwczesny wytrysk ranking

Problem przedwczesnego wytrysku oraz słabej erekcji dotyczy wielu mężczyzn niezależnie od wieku. Producenci leków i suplementów diety od wielu lat wprowadzają na rynek produkty,

Polski Materac

Nasz tryb życia często jest wręcz niepokojąco szybki - jemy w biegu, nie dbamy o jakość swojego snu, w niedbały sposób dobieramy przedmioty codziennego użytku, nie zastanawiając si�

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2024.