Rękawiczki diagnostyczne - safemed.pl

Opis

Nie da się zaprzeczyć, że bezpieczeństwo jest tym, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę, jeśli przymierzamy się do zakupu rękawiczek. Obecnie na rynku można znaleźć szeroką gamę produktów, których różni nie tylko cena, ale również jakość wykonania. Rozsądnym rozwiązaniem niewątpliwie jest korzystanie z rękawiczek, których jakość została potwierdzona np. normą, certyfikatem.

W szpitalach czy gabinetach specjalistycznych powszechne zastosowanie mają rękawiczki diagnostyczne. Pozornie są bardzo cienkie, ale odpowiedni wybór materiału sprawia, że są one zarówno elastyczne, jak i wytrzymałe. Warto pamiętać, że korzysta się z nich przez kilka godzin dziennie, dlatego niezwykle istotne jest, aby nie krępowały ruchów. W przeciwnym razie dłoń bardzo szybko będzie się męczyć.

Na rynku można znaleźć rękawice diagnostyczne, które zostały wykonane z nitrylu. Jeśli zastosowano do ich produkcji wyciąg z owsa, można spodziewać się również dobrego zabezpieczenia skóry. Nawet przy długotrwałym noszeniu rękawiczek dłonie nie będą podrażnione. Taki wyciąg zapewnia dobre nawilżenie i pozwala zapobiegać otarciom skóry. Warto jednak nie zapominać, że rękawiczki nie tylko mają dobrze leżeć na dłoni, ale powinny dobrze chronić i regenerować skórę. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę, czy mają one formułę, która przyspiesza np. proces gojenia. Dobre rękawiczki diagnostyczne pozwalają również łagodzić swędzenie i zaczerwienienie, a także zmniejszać stan zapalny i obrzęk.

Trzeba przyznać, że nosząc rękawiczki, które nie zapewniają odpowiedniej ochrony skóry, można nie tylko nabawić się nie tylko nieestetycznych zaczerwień, ale problemem stanie się pH skóry. Warto zatroszczyć się o to, by rękawiczki utrzymywały je na odpowiednim poziomie.

To, co jest szczególnie ważne przy wyborze rękawiczek to także ich rozmiar. W wielu miejscach pracownicy mają dostęp jedynie do jednego rozmiaru. Może stać się to nawet przyczyną poważnych kłopotów ze zdrowiem, kiedy np. rękawiczka zsunie się z dłoni. Na safemed.pl znaleźć można rękawiczki medyczne, a także chemię profesjonalną.

Dodano: 2018-11-14

Źródło:
http://safemed.pl/produkty/rekawice


Autor: Robert Wójcik


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

SAFEMED Sp. z o. o. Sp. k.

Telefon: 681-42-52

WWW: http://safemed.pl/

Miejscowość: Kraków

Adres: Wielicka 181 A

Kod pocztowy: 30-663

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

Duże zaangażowanie w realizację projektów budowlanych czy związanych z infrastrukturą jest zdecydowanie wskazane. Jeśli go zabraknie, wiele ambitnych założeń może pozostać na papi

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Szczyrk nazywany „perełką Beskidu Sądeckiego”, położony jest na Śląsku. Należy do Euroregionu Beskidy i wraz z Czechami oraz Słowacją pracuje na rze

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Obecnie serwisów świadczących usługi, takie jak naprawa lodówek gastronomicznych w Krakowie lub też innych miastach, jest naprawdę wiele, jednak nie każdy z nich zasługuje na z

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2019.