Jak dobrać skórzaną kurtkę dla mężczyzny?


Opis

Skórzana kurtka to niezwykle uniwersalne okrycie dla każdego mężczyzny. Choć czasem kojarzone jest ze stylem buntownika, motocyklisty czy wielbiciela rocka, tak naprawdę pasuje wszystkim, zwłaszcza że można je nosić na bardzo różne sposoby - a także wybierać różne warianty takiego okrycia.

Jakie kurtki można znaleźć?

Sklep DORJAN oferuje różne rodzaje i fasony męskich kurtek ze skóry. Mają one też różne kolory, które można dobierać zależnie do preferencji, okoliczności (jasne jest, że do stonowanego ubioru będzie pasować tylko kurtka w klasycznym kolorze, a nie na przykład czerwona), a także własnego gustu. Sklep dba o to, by jego oferta była zróżnicowana, toteż można w niej znaleźć klasyczne propozycje, a także kurtki skórzane męskie nawiązujące do aktualnych trendów i ta kategoria produktów jest na bieżąco aktualizowana, zgodnie ze zmieniającą się modą.

Co zatem można znaleźć? Kurtki w bardzo prostym, klasycznym fasonie i o optymalnej długości, które zawsze stanowią dobry wybór, modne krótkie ramoneski, kurtki typu bomber, bejsbolówki, a także okrycia pikowane. Jak je dobierać, by był to trafiony wybór? Jest to bardzo ważne, gdyż zakup takiego okrycia jest poważną inwestycją, a przy tym skórzana kurtka prawie na pewno posłuży wiele lat.

Dopasować do preferencji

Kolor skórzanej kurtki dobiera się przede wszystkim do typu urody. Panom o ciemnych włosach i karnacji pasują czarne kurtki, podczas gdy brązowe są znakomite dla szatynów czy blondynów. Dużo większe znaczenie ma jednak wybór fasonu. Panowie chcący nosić swe okrycie przez wiele sezonów powinni postawić na ponadczasowe rozwiązania i klasyczne fasony. Krótkie ramoneski świetne będą dla panów lubiących bawić się modą i wyróżniać się z tłumu. Pikowane kurtki zaś gwarantują ciepło, a także bardzo dobrze modelują sylwetkę, będą więc optymalnym wyborem dla panów chcących podkreślić swą męską sylwetkę i uczynić ją bardziej atrakcyjną. Poza tym warto zastanowić się, w jakich okolicznościach kurtka będzie noszona najczęściej, gdyż znaleźć można zarówno bardziej eleganckie, jak i niezobowiązujące propozycje.

Dodano: 2018-11-14

Źródło:
https://sklep.dorjan.pl/pl/c/Kurtki-skorzane/89
https://www.facetemjestem.pl/kurtki-skorzane-meskie/
https://jego-styl.pl/Skorzana-kurtka-w-meskim-wydaniu-jak-ja-nosic

Autor: Jerzy Dąbrowski


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

Telefon: 55 233 00 79

WWW: https://sklep.dorjan.pl/

Miejscowość: Elbląg

Adres: Dojazdowa 14

Kod pocztowy: 82-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2019.