Kolorowe soczewki, które powiększają oczy


Opis

Duże oczy są symbolem zdrowia, piękna i młodości. W teorii, w praktyce duże oczy, z podłużną pionową albo poprzeczną źrenicą, z kolorowymi okręgami albo różnobarwnymi plamami, gdzie nie widać białka budzą strach i przerażenie. Więc idealnie dla wszystkich, których zamiarem jest szokowanie wyglądem i zrobienie iście piorunującego wrażenia. 

Soczewki powiększające oczy, to wyjątkowe szkła kontaktowe, które wypełniają całe oko. Mają aż 22 milimetry średnicy, a przy tym są bardzo wygodne i nie powodują dyskomfortu. Są znakomitym uzupełnieniem kreacji na bal przebierańców, Halloween czy przyjęcie tematyczne. Stworzone dla wyjątkowych, odważnych osób dopełniają pełnię idealnego wizerunku. Wielkie pełne oczy będą się również efektownie prezentowały na wszelkiego rodzaju sesjach zdjęciowych czy wybiegach modowych i koncertach. 

Soczewki, które powiększają oczy, wypełniając całą przestrzeń wzorem, zostały zainspirowane przez japońskie filmy animowane zwane anime oraz mangą. Bohaterowie animacji, jak i komiksów japońskich mają najczęściej wielkie, świecące oczy, ogromne tęczówki i w zależności od tematyki i rodzaju produkcji różne kolory i wzory. 

W ofercie sklepu internetowego optykrozmus.pl znajdują się kultowe wzory soczewek powiększających oczy. To tu, można kupić soczewkę najbardziej popularną, Medusa, mająca czarne białko i białą tęczówkę jest wręcz hipnotyzująca. Na uwagę i wypróbowanie zasługują też soczewki z wzorami apokaliptycznymi, np Apocalipse, która daje efekt popękanej i rozlanej czarnej tęczówki czy Mesmero, gdzie błękitna tęczówka miesza się z przekrwionymi rozlewami. Oczywiście soczewki to nie wszystko, odpowiedni kostium, makijaż i fryzura, co zdecydowanie must-have całego wizerunku. 

Wybierając duże soczewki kontaktowe, trzeba pamiętać, że są one trudniejsze w zakładaniu, zdecydowanie lepiej poradzą sobie z nimi osoby mające już doświadczenie w używaniu szkieł kontaktowych.  Przed pierwszym użyciem jakichkolwiek soczewek, zalecana jest konsultacja okulistyczna w celu wykluczenia przeciwwskazań. 

Dodano: 2019-03-21

Źródło:
https://www.optykrozmus.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych/soczewki-sclera-22mm-na-cale-oko/


Autor: Sara Urbańska


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Optyk Rozmus Eye Care

Telefon: 32 447 01 27

WWW: https://www.optykrozmus.pl/

Miejscowość: Pszczyna

Adres: Piastowska 3

Kod pocztowy: 43-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

TAPICER 'KA Olga Hulbój

Planując kompleksową renowację swoich starych mebli z obiciem lub wymianę różnych jego elementów, należy przede wszystkim znaleźć dobrego specjalist

Iluzjonista Konrad Mościński

Urodziny to okazja do świętowania dla każdego. Szczególnie hucznie i kolorowo obchodzą je zwykle najmłodsi. Jest to dla nich niepowtarzalna okazja do beztroskiej zabawy z przyjaci&oacut

Moniuszki 7 Sp. z o. o.

Przedsiębiorcy i osoby prowadzące firmy na terenie Katowic oraz w innych śląskich miastach, mają możliwość skorzystania z bardzo bogatej oferty, jaką przygotowało dla nich centrum konfere

© All rights reserved | www.bernadetta-film.pl 2019.